Rozpoczęcie sezonu w Agroturystyce Na Wzgórzu

Rozpoczęcie sezonu w Agroturystyce Na Wzgórzu

Rozpoczęcie sezonu w Agroturystyce Na Wzgórzu

Drodzy Państwo. Miło nam zakomunikować, że rozpoczęcie sezonu 2021 w Agroturystyce Na Wzgórzu planujemy na 1 czerwca 2021 roku. Mamy również nadzieje, że w sezonie nie zostaniemy objęci żadnymi ograniczeniami Covid-owymi i na spokojnie będziemy mogli po raz kolejny przyjąć Was na naszym Magicznym Roztoczu.

Jeżeli chcecie odpocząć od zgiełku miasta i naładować swoje akumulatory w spokojnym miejscu pośród przepięknej przyrody… Zapraszamy.

Jak można zarezerwować domek w Agroturystyce Na Wzgórzu?

Zapytania o dostępne terminy a także ich rezerwację można dokonywać:

Nasze domki

Na sezon 2021 przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji dwa rodzaje domków:

Domek trójkątny 4-5 osobowe w pełni wyposażone. Na parterze znajduje się salonik połączony z aneksem kuchennym. Gdzie znajdziemy m.in. stół z krzesłami, komodę z telewizorem oraz rozkładaną kanapą a także szafkę na buty. Aneks natomiast wyposażyliśmy w kuchenkę, lodówkę oraz naczynia. Na piętrze na całej szerokości domku znajduje się sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami. Każdy nasz domek trójkątny posiada taras na którym na którym jest postawiony stolik biesiadny do Państwa dyspozycji.

Domek rozłożysty 6 osobowe jednopoziomowe w pełni wyposażone. Salon połączony z aneksem kuchennym, gdzie znajdziemy m.in. stół z krzesłami, komodę z telewizorem oraz rozkładaną kanapą. Aneks natomiast wyposażyliśmy w kuchenkę, lodówkę oraz naczynia. Z salonu są drzwi do łazienki. Ponadto jest drugi pokój z dwoma łóżkami piętrowymi i szafką nocną. Każdy nasz domek rozłożysty posiada taras na którym jest postawiony grill oraz komplet mebli ogrodowych.